BA6209-RHM

Интегрални Кола

80 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006094 Категорија

Опис

VC, Motor-Tr.(reversible), 18V, 1,6A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра