BA5415A-RHM

Интегрални Кола

140 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009287 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 2×5,4W(12V/3R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра