mk Macedonian

BA5412-RHM

Интегрални Кола

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006090 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 24V, 2×5,4W(12V/3R) 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра