BA5410-RHM

Интегрални Кола

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006089 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 20V, 2×5,2W(12V/3R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра