BA5406-RHM

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006087 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 18V, 2x5W(12V/3R), Ucc=5..15V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра