BA5402A-RHM

Интегрални Кола

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006086 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 18V, 2×4,2W(12V/4R) rauscharm/low noise

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра