BA4403-RHM

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006084 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

FM-V/Front End, Ucc=1,8..9V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра