BA3822LS-RHM

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007334 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

Graphic Equalizer, Stereo, 5 Points

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра