mk Macedonian

BA3416BL-RHM

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007333 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x Recorder-V, Ucc=3,5..12V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра