ASS-5114

7-pieces screwdriverset

120 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003274 Категорија

Опис

7 pcs. screwdriverset, contains:

  • T5x40mm
  • T3x40mm
  • T0.8x40mm
  • SL2.0x40mm
  • SL1.5x40mm
  • PH2.0x40mm
  • PH1.5x40mm

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра