Сет Алати – ASS-5112

Screwdriver Set 4x Flat / 3x PH Precision

310 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004208 Категорија

Опис

• Опис : Сет од 7 парчиња штрафцигери
• Содржи : 3x phillips • PH000 • PH00 • PH0 4x Normal • 1.4 mm • 2.0 mm • 2.4 mm • 3.0 mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра