AP4501GM

Интегрални Кола

75 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008710 Категорија

Опис

Dual N+P Compl. 30V 7.0/5.3A 2.0W 28/50mOhm/10V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра