AN7420-MAT

Интегрални Кола

10 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007327 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

FM-Stereo, MPX-Decoder

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра