AN7312-MAT

Интегрални Кола

40 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006070 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

Recorder, 2x AW-Verst., ALC

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра