AN7164-MAT

Интегрални Кола

150 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007322 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 30V, 5A, 30W(21V/8R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра