AN7146M-MAT

Интегрални Кола

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006052 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

20V, 4A, 2×2,3W(9V/8R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра