AN7145M-MAT

Интегрални Кола

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006051 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

20V, 4A, 2×2,4W(9V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра