AN7135-MAT

Интегрални Кола

110 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007321 Категорија

Опис

18V, 2×7.5W

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра