mk Macedonian

AN7134NR-MAT

Интегрални Кола

240 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007320 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 6A, 2×7,5W(15V/3R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра