AN7133N-MAT

Интегрални Кола

100 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006047 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-E, 24V, 6A, 2×5,8W(12V/3R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра