mk Macedonian

AN7125-MAT

Интегрални Кола

210 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009412 Категорија

Опис

18V, 2×13.5W

THD: 0.4%

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра