AN7117-MAT

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007318 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 9V, 2A, 0,65W(6V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра