AN7112E-MAT

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006045 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 14V, 0,5A, 0,7W(9V/16R)  

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра