AN7110-MAT

Интегрални Кола

13 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007921 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 18V, 2A, 1,2W(9V/8R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра