AN7105-MAT

Интегрални Кола

135 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006044 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x NF-V/E, 4,2…9V, 2×0,38W(6V/8R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра