AN7062-MAT

Интегрални Кола

490 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 004959 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x HiFi-NF-V/Tr., Ucc=+74/-16V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра