AN5862K-MAT

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007317 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

CTV, Analog-Switch f. RGB-Interface

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра