mk Macedonian

AN5625N-MAT

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007315 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

CTV, Chroma-Signal-Proz. (PAL/NTSC)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра