mk Macedonian

AN5620-MAT

Интегрални Кола

185 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007314 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

CTV, Chroma-Signal-Prozessor (PAL)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра