AN5539-MAT

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007636 Категорија

Опис

Вертикала , (30-60)V , (-20 -+70)°С.

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра