AN5435-MAT

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006032 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

CTV, HA/VA Signal-Prozessor

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра