AN5277-MAT

Интегрални Кола

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009399 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

TV, 2x NF-Endst./LF-PowAmp, Mute
2x 10W(26V/8Р)

 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра