mk Macedonian

AN5151N-MAT

Интегрални Кола

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006028 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

TV, Video+Ton-ZF, AGC(pos.),HA/VA-O/Tr

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра