AN253P-MAT

Интегрални Кола

140 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006023 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

AM/FM-ZF + NF-V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра