mk Macedonian

ШТЕКЕР ОГ ШУКО МЕТАЛКА

Штекер

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003993 Категорија

Опис

16А / 250V

Основа: Керамичка

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра