Штекер ОГ Шуко Дупла хориз. SET-Q Бел

Штекер

280 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004544 Категорија

Опис

Приклучница шуко ОГ 16А / 250V Основа: Керамичка

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра