ШТЕКЕР В/З ШУКО ТРОФАЗЕН МЕТАЛКА

Штекер

165 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003078 Категорија

Опис

Приклучница шуко трофазна 16А / 440V Боја: Бела

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра