ШТЕКЕР В/З ШУКО СО КАПАК

Штекер

125 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002857 Категорија

Опис

16А / 250V

Боја: Бела

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра