ШТЕКЕР В/З ШУКО МЕТАЛКА

Штекер

115 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003198 Категорија

Опис

16A / 250V

Боја: Бела

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра