ЦД-РВ 80МИН ДАТА 8-12Х СО ОПАКОВКА

CD-RW

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001075 Категорија

Опис

Цената е за едно парче. 700MB 8-12X SPEED 80 min.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра