ФЛУО ЦЕВКА 21В/840 Т5

Флуо Цевка

135 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002589 Категорија

Опис

Флуо цевка 21W/840 Т5

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра