ФАСОНКА Е27 ПОРЦЕЛАН ЗА ПЛ.СО ДРЖАЧ

Фасонка

30 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004256 Категорија

Опис

Е27 порцелан

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра