ТЕЛЕФОНСКА ЖИЦА ТЛ-20 2Х0.6

ТЕЛЕФОНСКА ЖИЦА

ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008553 Категорија

Опис

Ti20 2×0.8

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра