ТАСТЕР 0-1 ЦРН

Тастер

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002781 Категорија

Опис

Тастер 16A 8(6)A 250V~ 10A 4(4)A 250V~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра