Тастер – B3FS-1002P

Тастер

30 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008747 Категорија

Опис

Тастер пр. 2п СПСТ-ОН ОФ-Мом. 50mA/24V 6х6×3.1mm 150gf

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра