ТАСТЕР НОРМАЛНО ЗАТВОРЕН ЦРВЕН ОКРУГЛИ

Тастер

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003992 Категорија

Опис

Тастер 3A, 125V ~

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра