mk Macedonian

ТАСТЕР В/З ЗВОНО

Тастер

90 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003072 Категорија

Опис

10A/250V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра