mk Macedonian

ТАСТЕР В/З ЗВОНО МЕТАЛКА

Тастер

105 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003071 Категорија

Опис

10A/250V; IP 20           

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра