СИЛИКОНСКА ЖИЦА 2.5ММ2 Црна

Силиконски Кабел

42 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010132 Категорија

Опис

Цената е за еден метар! Силиконска Жица 2.5 мм2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра