mk Macedonian

СИЛИКОНСКА ЖИЦА 2.5ММ2 ЦРВЕНА

Силиконски Кабел

42 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010133 Категорија

Опис

Цената е за еден метар.

2.5 мм2

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра